Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
11 lutego 2020
DOŁĄCZ DO NAS! – 8 MARCA, BIEG KOBIET W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH
W niedzielę, 8 marca br. w Łazienkach Królewskich w Warszawie o godz. 12.00 wystartuje wyjątkowy bieg.

Na dystansie 7465 metrów pobiegnie 600 osób – wśród nich kobiety, które na co dzień noszą mundur Wojska Polskiego i służą w Siłach Zbrojnych. Specjalnie przygotowaną rozgrzewkę poprowadzą wielokrotni medaliści – kapral Oktawia Nowacka i kapral Henryk Szost.

Wszystkich fanów biegania oraz tych, którzy po prostu chcą spróbować swoich sił w tym wyjątkowym biegu zapraszamy, aby Dzień Kobiet świętować na sportowo. Do udziału w biegu zapraszamy także mężczyzn. 

Biegowi kobiet towarzyszył będzie piknik wojskowy, na który zapraszamy już od godziny 11.00. Na stoiskach promocyjnych przygotowanych przez różne jednostki i instytucje wojskowe będzie można porozmawiać m. in. o wojskowej służbie kobiet oraz dowiedzieć się, jak zostać żołnierzem Rzeczypospolitej.  Na pikniku prezentowany będzie także sprzęt wojskowy. 

W programie niedzielnej sportowej imprezy planowany jest także bieg dla dzieci na dystansie 100 metrów. 

Udział w biegu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Rejestracja, regulamin i szczegóły dostępne na stronie www.mon.gov.pl. Każdy z uczestników biegu otrzyma pamiątkową koszulkę oraz – po ukończeniu biegu – medal. 

Serdecznie zapraszamy do udziału!  

 

generuj pdf
go-up
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu
Wały Gen. Sikorskiego 21
87-100 Toruń
tel. 261432330
fax. 261432365
wkutorun@ron.mil.pl

    
  • BIP