Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
30 stycznia 2020
REKRUTACJA OCHOTNIKÓW DO TERYTORIALNEJ SŁUŻBY WOJSKOWEJ
W dniu 29 stycznia br. w WKU w Toruniu zostało przeprowadzone postępowanie rekrutacyjne dla ochotników do Terytorialnej Służby Wojskowej w 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej.

Komisja rekrutacyjna Wojskowej Komendy Uzupełnień w Toruniu wraz z przedstawicielem Dowódcy 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej  przeprowadziła w dniu 29.01.2020 r. postępowanie  rekrutacyjne dla ochotników do Terytorialnej Służby Wojskowej w 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Żołnierze rezerwy oraz osoby, które nie pełniły wcześniej żadnej formy czynnej służby wojskowej, które uzyskały pozytywną rekomendację komisji rekrutacyjnej w sprawie powołania do Terytorialnej Służby Wojskowej po odbyciu badań psychologicznych w wojskowych pracowniach psychologicznych i badań lekarskich w wojskowej komisji lekarskiej rozpoczną pełnienie Terytorialnej Służby Wojskowej w marcu i czerwcu 2020 roku. 

Kolejne postępowanie rekrutacyjne dla ochotników do terytorialsów w 8 K-PBOT już 25 lutego. Zachęcamy do składania wniosków w Wojskowej Komendzie Uzupełnień w Toruniu.

 

Tekst: mjr A. Sowa, Foto: O. Kobusińska – WKU w Toruniu

generuj pdf
go-up
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu
Wały Gen. Sikorskiego 21
87-100 Toruń
tel. 261432330
fax. 261432365
wkutorun@ron.mil.pl

    
  • BIP