Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
25 listopada 2018
TYDZIEŃ REKRUTACYJNY „ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM RZECZYPOSPOLITEJ”
W dniach 19-25.11.2018 r. przedstawiciele WKU w Toruniu razem z przedstawicielami jednostek wojskowych promowali ochotnicze formy służby wojskowej w ramach kampanii promocyjno-informacyjnej MON "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”


W dniach 19-25.11.2018 r. przedstawiciele WKU w Toruniu razem z przedstawicielami  jednostek wojskowych z administrowanego terenu (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, 6 Samodzielnego Oddziału Geograficznego oraz 81 batalionu lekkiej piechoty 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej)  w ramach udziału TOAW w kampanii promocyjno-informacyjnej MON pod hasłem: „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” promowali odbywanie ochotniczych form służby wojskowej. Mobilne punkty promocyjno-informacyjne zostały zorganizowane na  Dworcach PKP i PKS w Toruniu, w Urzędzie Pocztowym w Aleksandrowie Kujawskim oraz na Rynku Miasta w Chełmży. Głównym celem zorganizowania mobilnych punktów rekrutacyjnych było aktywne informowanie potencjalnych kandydatów o możliwości naboru do SZ RP w tym do służby przygotowawczej, służby kandydackiej, zawodowej służby wojskowej oraz służby w Wojskach Obrony Terytorialnej.

Już teraz zachęcamy do kolejnych spotkań w miesiącu grudniu z przedstawicielami WKU i żołnierzami pełniącymi służbę wojskową w jednostkach wojskowych. Więcej informacji na temat akcji promocyjnej "Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej" na stronie:

http://mon.gov.pl/zostan-zolnierzem/gdzie-nas-spotkasz/kujawsko-pomorskie-k2018-10-13/

 

Tekst: mjr A. Sowa, Foto: T. Gaj, O. Kobusińska, B. Maresz – WKU w Toruniu

 

Dołączona galeria zdjęć: TYDZIEŃ REKRUTACYJNY „ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM RZECZYPOSPOLITEJ”
generuj pdf
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu
Wały Gen. Sikorskiego 21
87-100 Toruń
tel. 261432330
fax. 261432365
wkutorun@ron.mil.pl