Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu

czcionka większa czcionka normalna czcionka mniejsza
09 grudnia 2018
GRUDNIOWY TYDZIEŃ REKRUTACYJNY „ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM RZECZYPOSPOLITEJ”
W dniach 03-09.12.2018 r. przedstawiciele WKU w Toruniu razem z żołnierzami pobliskich jednostek wojskowych promowali ochotnicze formy służby wojskowej w ramach kampanii promocyjno-informacyjnej MON "Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej”


W dniach 03-09.12.2018 r. przedstawiciele WKU w Toruniu razem z żołnierzami zawodowymi  pobliskich jednostek wojskowych (Centrum Szkolenia Artylerii i Uzbrojenia, 6 Samodzielnego Oddziału Geograficznego oraz 81 batalionu lekkiej piechoty 8 Kujawsko-Pomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej)  w ramach udziału TOAW w kampanii promocyjno-informacyjnej MON pod hasłem: „Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej” promowali odbywanie ochotniczych form służby wojskowej. Mobilne punkty promocyjno-informacyjne zostały wystawione na  Dworcach PKP i PKS w Toruniu, w Urzędzie Pocztowym Nr 1 w Toruniu oraz Rynku Nowomiejskim w Toruniu.

Mieszkańcy regionu odwiedzający mobilne punkty rekrutacyjne informowani byli o warunkach naboru i rekrutacji do różnych form służby wojskowej oraz zachęcani do służby w Wojsku Polskim. Żołnierze zawodowi z pobliskich jednostek wojskowych, którzy wchodzili w skład zespołów rekrutacyjnych przedstawiali zainteresowanym specyfikę pełnienia służby wojskowej w swoich jednostkach wojskowych.  

Tekst: mjr A. Sowa, Foto: T. Gaj, O. Kobusińska, B. Maresz – WKU w Toruniu

Dołączona galeria zdjęć: GRUDNIOWY TYDZIEŃ REKRUTACYJNY „ZOSTAŃ ŻOŁNIERZEM RZECZYPOSPOLITEJ”
generuj pdf
Kontakt

Wojskowa Komenda Uzupełnień w Toruniu
Wały Gen. Sikorskiego 21
87-100 Toruń
tel. 261432330
fax. 261432365
wkutorun@ron.mil.pl